Naše služby

Sestřička

Léčba ve Vašem domácím prostředí s podporou odborného personálů lékařů i sestřiček je efektivnější a stále vyhledávanější.

Kompletní informace
Pečovatelka

S pečovatelskou službou zvládnete běžné aktivity, na které jste byli zvyklí. Pomůžeme s nákupy, úklidem a osobní hygienou.

Kompletní informace
Mobilní hospic

Lékaři i sestry specializující se na paliativní medicínu zajistí, aby klient co nejdéle zůstal v prostředí domova, kde je mu dobře.

Kompletní informace
Senior centra

Naším cílem je pohodlí a aktivní život spolu s profesionální péčí. V AHC pulsuje komunita, společné aktivity a rodinná atmosféra.

Kompletní informace
Centra následné péče

Most mezi nemocnicí a domovem. Po akutní léčbě je zásadní, aby pacient dostal odpovídající péči, která přispěje k co nejrychlejšímu zotavení a návratu do běžného života.

Kompletní informace
Odlehčovací péče

Odlehčovací služba umožňuje pečující fyzické osobě nezbytný odpočinek a čas na vyřízení vlastních záležitostí. Rodiny naberou sílu na další péči o své blízké.

Kompletní informace
Nemocnice

Naši odborníci patřičně studovali a získávali zkušenosti, aby je formou léčby mohli předat Vám. Umí vyřešit celou škálu problémů od těch malicherných až po komplexní operace.

Kompletní informace
Poradenství

Sociální poradenství pro seniory: Příručka pro život. V systému sociální péče se jednoduše vyznáme. Nechte si od nás poradit, jak naložit s Vaší situací.

Kompletní informace
Ordinace praktického lékaře

Naše pražská ordinace nabízí a zajišťuje standardní léčebnou péči, akutní a chronickou léčbu včetně preventivních prohlídek a očkování.

Kompletní informace
Půjčovna kompenzačních pomůcek

Na řadě našich poboček nabízíme, často přednostně našim klientům terénní péče, kompenzační pomůcky. Vždy poradíme co je za jakou cenu optimální.

Kompletní informace
Lékárny

Díky svým zkušenostem z našich zařízení víme, jaký zdravotnický materiál a jaké léky jsou ideální zejména pro seniory.

Kompletní informace

Jak Vám můžeme pomoci?

Potřebujete poradit s výběrem služby? Klikněte a zeptejte se nás bez obav na cokoli!

ahc-logo

Přední český nestátní poskytovatel zdravotní a sociální péče pro seniory. Centrálu má na Praze 4, Budějovická 3. Pobytová zařízení i pobočky domácí péče má po celé ČR.

AHC a.s. je vedená u Městského soudu v Praze, spisová značka B 28616.
Adresa: Týnská 632/10, Praha 1.
IČO: 07443994, DIČ: CZ699007330

 

phone_in_talk +420 222 319 511     mail  info@ahc.cz