Senior centra

Naším cílem je pohodlí a aktivní život spolu s profesionální péčí. V AHC pulsuje komunita, společné aktivity a rodinná atmosféra.

  • Profi péče 24/7: Jsme tu pro Vás ve dne v noci, kdykoliv nás budete potřebovat. Víme, s čím se můžete potýkat v oblasti zdravotní i sociání péče.
  • Program: Každý den si můžete vybrat z programu plného různých aktivit.
  • Odlehčení rodině: Vaši blízcí budou vědět, že je o Vás perfektně postaráno. Zátěž každodenních starostí převezmeme my a rodina tak může s Vámi sdílet hlavně radost a nové zážitky.

Jak vypadá péče v našich centrech?


Centrum péče o seniory

Naše ubytovací zařízení poskytují péči, podporu a kompletní servis pro každodenní úkony a zdravotní dohled. Získáte kompletní zajištění, jako byste byli doma. Protože naším cílem je poskytovat hlavně pocit pohody, bezpečí a komfortu. A to pro všechny, nejen pro naše klienty, ale i jejich rodiny, kterým ulehčíme od každodenní rutiny, aby zůstala jen radost a společné zážitky.

Péče na prvním místě

Vytváříme prostředí, ve kterém každý může žít po svém. V pohodě, s podporou a úctou. Máme tým expertů na individuální péči pro každého. Postaráme se o vše, nepřetržitě. Pravidelné lékařské kontroly, specializovaná péče o chronické i jiné choroby, to vše se zaměřením na potřeby a komfort každého klienta. Samozřejmostí je bezpečí a kvalitaní péče, na jejichž základě stojí všechna naše zařízení.

senior​​

 

Aktivní trávení času

Vytváříme bohatý a pestrý program, aby jste se jednoduše nenudili. Kreativní dílny, vzdělávací kurzy, společenské události nebo třeba výlety jsou u nás stále na programu. Podporujeme sociální vazby a skrz zážitky tak pomáháme udržovat aktivní život všem našim klientům. Věříme totiž, že dobrá společnost přispívá k duševní pohodě a celkovému zdraví. A to jsou věci, které naše prostředí má.

Výhody Centra péče o seniory

  • Péče a podpora U nás budete vždy v bezpečí a s profi péčí na míru. Vy tak získáte perfektní servis a vaše rodina pocit, že je o vás skvěle postaráno a to 24 hodin denně. Pomoc s léčbou, každodenními úkony a vše ostatní převezmeme my.
  • Bezpečí a komfort dbáme na maximální bezpečí a komfort našich klientů. O naše centra staráme, takže vy i vaši blízcí můžete být v klidu a pohodě.
  • Nezávislost a soukromí Osobní prostor je podstatný a podle toho se řídíme. Každý klient získá vlastní nový domov. Soukromí ctíme a respektujeme.
  • Komunita a zábava Naši klienti mají možnost stát se součástí pulzující komunity a využít plejádu aktivit, zábavy a sociálních kontaktů. Získáte tak možnost dalšího rozvoje, což poznají i vaši blízcí.

Jak se stát naším klientem?


01
Osobní schůzka a prohlídka centra péče s detaily a informacemi (např. příspěvek na péči, žádost apod.).
02
Vyplnění žádosti při osobní schůzce nebo online a zaslání na e-mail. Zařazení žádosti do evidence a potvrzení o zařazení.
03
Při uvolnění místa kontakt se žadatelem, domluva nástupu, vyžádání si bližších informací (aktuální zdravotní stav, sociální šetření).
04
Nástup do centra péče, naplánování individuální péče s klientem a jeho začlenění do sociálního kolektivu.

Jsme tam, kde nás potřebujete
Vyberte si lokalitu

Mapa České republiky
Pro dodržení funkcionality mapy, otočte telefon na šířku.

Co si o nás myslíte?

Spokojenost našich klientů není jen ukazatelem úspěchu, ale i palivem pro budoucí růst. Každý spokojený zákazník je krokem k trvalé důvěře a motivací pro zlepšování kvality našich služeb. Proto si nesmírně vážíme každého názoru na naše služby.

Centrum péče o seniory vs. Centrum péče se zvláštním režimem

Jaké centrum je pro vás to pravé? Prozkoumejte s námi oba světy!

Domov pro seniory Domov se zvláštním režimem
Poskytování 24hodinové zdravotní péče ANO ANO
Klienti s chronickým duševním onemocněním NE ANO
Je zde možný volný pohyb ANO ANO s omezením
Prostředí přizpůsobeno lidem se syndromem demence NE ANO
Pravidelné terapeutické a rehabilitační programy ANO ANO

Tvoříme komunitu, budujeme vztahy

Naše jednotlivé společnosti si poskytují podporu tak, abychom společně nabízeli komplexní péči na špičkové úrovni. Tím jsme atraktivní pro naše klienty, zaměstnance i externí partnery.

Jsme součástí rodiny

Máme odpovědi na vše, co chcete vědět

Centrum péče je určeno pro všechny, kteří mají potíže se základními každodenními úkony, mají zdravotní problémy nebo hledají společnost a komunitu.

Naše centra mají kvalifikovaný zdravotnický personál a individualizované plány péče, které zajišťují, že vaše zdravotní potřeby budou řádně zajištěny.

Centra péče nabízejí základní zdravotní péči, lékařskou pomoc, podávání léků a specializovanou péči podle potřeb klientů.

Ano, úroveň péče je přizpůsobena měnícím se potřebám klientů.

Strava se skládá z minimálně 3 hlavních jídel denně a pitného režimu. Strava je vyvážená a nutričně bohatá, s možností přizpůsobení dle dietních potřeb.

Aktivity zahrnují cvičení, umělecké kurzy, vzdělávací programy, společenské akce, společenské hry a výlety.

Proces zahrnuje vyplnění přihlášky, zdravotní posouzení a schůzku s zařízením, aby se zjistily potřeby a přání jedince.

Ano, rodinní příslušníci jsou vítáni.

Pravidelně informujeme rodiny o zdravotním a psychickém stavu klienta, a to osobně, telefonicky nebo elektronicky.

Ano, existují specializovaná zařízení pro osoby s Alzheimerovou chorobou a jinými typy demence, jedná se o centra péče se zvláštním režimem.

Stav klientů pravidelně kontrolujeme a vyhodnocujeme, pokud by došlo k jeho zhoršení, postupujeme dle nastavených metodik spou s nemocnicemi a zdravotními zařízeními. Informujeme rodinu.

Pravidelně informujeme rodiny o zdravotním a psychickém stavu klienta, a to osobně, telefonicky nebo elektronicky.

Zvířata nejsou povolena v našich centrech.

Domov pro seniory poskytuje úplnou péči a dohled, zatímco zařízení s asistovaným bydlením nabízí určitou míru nezávislosti s dostupnou podporou podle potřeby.

Typy ubytování se liší, obvykle jsou k dispozici jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje, někdy i malé apartmány.

Centra péče provádějí pravidelné průzkumy spokojenosti, vyhodnocují kvalitu služeb a jsou otevřené zpětné vazbě a návrhům na zlepšení.
Poradíme Vám

Nejste si jisti, zda je centrum péče pro vás správnou variantou?


ahc-logo

Přední český nestátní poskytovatel zdravotní a sociální péče pro seniory. Centrálu má na Praze 4, Budějovická 3. Pobytová zařízení i pobočky domácí péče má po celé ČR.

AHC a.s. je vedená u Městského soudu v Praze, spisová značka B 28616.
Adresa: Týnská 632/10, Praha 1.
IČO: 07443994, DIČ: CZ699007330

 

phone_in_talk +420 222 319 511     mail  info@ahc.cz